STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Niemcy, Portal Polakow w Belgii - eBelgia.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 21:43

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 lis 2013, o 22:01 
smiem twierdzic, ze pewien portal dla polonii w belgii o koncowce .net jest stronniczy odnosnie pseudo uczelni ewspa w brukseli, ktora naciaga ludzi i w rzeczywistosci nic nie daje
jeden zlot na miesiac w cenie prawie 200 euro i uczyc sie z nagranych wykladow przeprowadzonych w polsce to lekcewazenie wszystkich nie wspominajac o tym, ze to brzmi jak zlodziejstwo w bialy dzien! niestety tylko naiwni wierza w to, ze mgr prawa ze specjalizacja mozna zrobic w 3,5 roku - TO JEST NIEREALNE! zeby nie powiedziec bycie zwyczjnym frajerem.
Niestety kazdy post, ktory dotyka tematu e.w.s.p.a. na tamtym portalu i przedstawia on prawde jest szybko usuwany, a jest wielu wielu ludzi ktorzy pisali jak ja teraz i zostal szybko usuniety bo przedstawia prawde! :twisted:
portal ma sluzyc ludziom i pomagac, a nie KLAMAC! niestety tamten portal o tym zapomnial i na chama zwalcza posty mowiace prawde, a zostawia te "lepsze" tak jak w sobote.... otoz napisalam post dotyczacy wlasnie tej pseudo uczelni i szybko zostal skasowany, za to masa wiadomosci dotarla do mnie i uwierzcie, ze tego tematu tak nie zostawimy bo jestesmy oszukani przez ewspa i ich czarujące obiecanki. Za zatajanie prawdy i namawianie innych aby mieć korzyści majątkowe podlega to pod paragrafy mam nadzieje, ze ten portal czyli ebelgia.com pomoze ostrzec ludzi
NIE MA UCZELNI, KTORA DAJE MAGISTRA PRAWA Z SP. ZAOCZNIE W 3,5 ROKU! nikt tych dokumentow nie traktuje powaznie.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 27 lis 2013, o 18:43 
zgadza sie ja również za każdym razem jak czytałam o uczelni ewspa potem nie mogłam znaleźć tematu i faktycznie są kasowane tak jak by komuś nie bylo na rękę aby inni wypowiadali się na ten temat w szczególności jak się pisze prawdę
myślę, że faktycznie jest to naciąganie i to na beszczela, a potem po tej uczelni dostaje się papierek którym można sobie zrobić tylko jedno @#$%&*
mój brat też tam chodził i do dziś nie może znaleźć pracy przedstawiając dokument tej uczelni więc to prawda żałuje tylko tyle kasy co miesiąc przez 3 lata więc niech to będzie przestrogą dla innych aby nie dali się czarować i nabrać szkoda czasu i pieniędzy, a jak sie chcecie uczyc za granicą i znacie język to idźcie do miejscowej szkoły i zdąbędziecie normalne papiery bez konieczności ich uznawania w belgii, anglii czy gdzie kolwiek indziej.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 28 lis 2015, o 04:17 
Wpisowe 50€ '100 €co miesiąc i tak przez 3 lata =


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 3 lut 2016, o 10:37 

Rejestracja: 20 paź 2015, o 09:43
Posty: 2
Współczuję :(
Dziękuję też za ostrzeżenie, zastanawiałem się nad studiami tam...


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eBelgia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone