STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Niemcy, Portal Polakow w Belgii - eBelgia.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 15:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2013, o 18:16 
mam mały problem a mianowicie ukraddziono mi torebke z dokumentami wiec udalam sie na komisariat policji w Aalst palant ktory tam siedzial nie chcial ze mna rozmawiac poniewaz nie znam jezyka holenderskiego ale biegle mowie po niemiecku i angielsku jak juz zaczal ze mna rozmawiac za pomoca tlumacza powiedzial ze nie moze mi pomoc nawet nie przyjal zgloszenia bo nie mam tu meldunku i kazal mi isc do ambasady polskiej bo on mi nie moze pomoc .i to jest rownosc w uni porazka jak polacy na euro pobili obcokrajowcow to znalezli ich odrazu i ja wiem gdzie byla proba podjecia pieniedzy z mojej karty kredytowej w baku gdzie zamontowane sa kamery i nic nie moge zrobic wiec co dalej bo palant na kmomisariacie nie kiwnie palcem zeby mi pomoc ladna mi to rownosc wunie gdzie turysta nie ma zadnychh praw


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 17 maja 2018, o 14:11 
Dlatego zawsze mówie,ze jak sie jedzie zagranice to dobrze miec kopie dokumentów jak te ze strony offshoreidcards.com. Raz sie zaplaci, a czlowiek ma spokojna glowe.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow





Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eBelgia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone