STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Niemcy, Portal Polakow w Belgii - eBelgia.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 14:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Post: 25 lis 2012, o 17:31 
Cześć.
Jestem w Brukseli od jakiegoś czasu, ale nie mam za bardzo znajomych i chciałam bym to zmienić. Mam 22 lata, jeśli ktoś jest w podobnym wieku i chciałby się czasem spotkać to moje GG: 6807209.
Pozdrawiam,
Ewa. :)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 10 sty 2013, o 13:32 
zapraszamy na Czat na stronie radia,tu mozesz poznac ludzi z Holandii i nie tylko...www.radio-holland.pl zapraszamy


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 16 sty 2013, o 21:48 
Czesc, jestem Jolita 21 lata mam, jestem tez od niedavna v brukseli, moze masz poczte elektronova? czy facebook?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 14 mar 2013, o 15:56 
ja też w genku szukam znajomych mam 25 lat mój fb to Łukasz Białczak pozdrawiam jestem z torunia i chętnie kogoś poznam ewentualnie pujde na kawke :)


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 20 mar 2013, o 12:45 
Gość pisze:
Czesc, jestem Jolita 21 lata mam, jestem tez od niedavna v brukseli, moze masz poczte elektronova? czy facebook?

Czesc Jolita,

Mam na imie Pawel, jestem juz troche dluzej w Brux. Chetnie spotkam sie na kawe, jesli chcesz. To miasto ma bardzo wiele do zaoferowania, ale trzeba wiedziec, gdzie przylowyc ucho !

moj mail: kropinski.pawel@gmail.com

Pawel


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 mar 2013, o 15:21 
siema, ja też świeży w Brukseli facebook Szymon Gontowski czekam na inv :))


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 9 kwie 2013, o 22:43 
Będę w Belgii od sierpnia - 20 lat :P

mój email: anna.smietana@o2.pl
piszcie ;D!!!!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 26 paź 2013, o 03:09 

Rejestracja: 26 paź 2013, o 02:39
Posty: 2
hej jestem z okolic Flandrii Zachodniej . Szukam znajomych :P:P buzka


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 30 paź 2013, o 22:18 
Cześć jestem Agata i właśnie wprowadziłam się do Brukseli, mam 25 lat, jeśli ktoś jest chętny na spacer, kawę, rozmowę w języku ojczystym (w grę wchodz jeszcze angielski jak ktoś woli :P), to piszcie śmiało! Mój mail: agattaca@tlen.pl Pozdrawiam cieplutko!


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 22 lis 2013, o 23:00 
Hej. Mam na imię Kasia, mam 19 lat i poszukuje znajomych z okolic Namur. Jestem tu juz 5 miesiecy i czuje sie troche osamotniona bo nie mam nikogo w moim wieku zeby pogadac po polsku albo gdzies wyjść. Jeśli jest ktos zainteresowany znajomoscia ze mna zapraszam. Moj nr gg: 16094322


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eBelgia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone