STRONA GŁÓWNA  FORUM DYSKUSYJNE  TABLICA OGŁOSZEŃ O NAS  WSPÓŁPRACA  REKLAMA  KONTAKT
Niemcy, Portal Polakow w Belgii - eBelgia.com
Dzisiaj jest 28 mar 2024, o 16:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 16 paź 2014, o 15:03 
Jak w temacie. Jakie znacie sposoby by wymienić euro na złotówki i nie przepłacać w kantorach podczas wizyt w Polsce?


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2004
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 21 paź 2014, o 20:21 
Technologa ;) a dokładniej internet. Korzystam z platformy do wymiany lider walut. Wychodzi o kilka procent taniej niż w najtańszych kantorach.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 23 paź 2014, o 20:35 
mozesz skorzystac z kantorow bankowych albo probowac wymienic sie z ktoryms ze znajomych po standardowym kursie, ale jednak przychylam sie do powyzszej odpowiedzi, ze najtansze sa kantory internetowe.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014, o 12:29 
Wymieniaj przez internet, tak jest najtaniej. Możesz skorzystać chociażby z wymienionego kantoru LW. Jest warty polecenia chociażby ze względu na to, że wprowadza coraz więcej opcji. Ostatnio wprowadzili funkcjonalność wysyłania pieniędzy także na inny rachunek niż twój własny - https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 31 paź 2014, o 18:02 
Też korzystam z lidera walut. Jak dla mnie jest super. Nie zrozum mnie źle, żaden ze mnie autorytet, jeżeli chodzi o internetowa wymianę pieniędzy. Cenię sobie jednak prostotę obsługi i dobre kursy, a ten kantor właśnie to oferuje. Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia, masz za to wątpliwości, to właśnie od niego warto zacząć.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 1 lis 2014, o 21:48 
Jak wymieniasz regularnie, to jedynie kantor internetowy, bo inaczej zeżrą cie prowizje i inne opłaty za transakcje. Zwykłe kantory też nic nie dają, bo wymiana jest znacznie droższa. Ja często robię przelewy do rodziny w Polsce, potrzebowałem więc opcji przelewu na cudze rachunki. Jeżeli masz podobną sytuacje, mogę polecić Ci ten kantor: https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 2 lis 2014, o 15:26 
Potato pisze:
> Jak wymieniasz regularnie, to jedynie kantor internetowy, bo inaczej zeżrą
> cie prowizje i inne opłaty za transakcje. Zwykłe kantory też nic nie dają,
> bo wymiana jest znacznie droższa. Ja często robię przelewy do rodziny w
> Polsce, potrzebowałem więc opcji przelewu na cudze rachunki. Jeżeli masz
> podobną sytuacje, mogę polecić Ci ten kantor:
> https://liderwalut.pl/o-nas/aktualnosci-serwisu/wyslemy-za-ciebie-wymieniona-walute-na-rachunek-osoby-ktora-wskazesz

Dokładnie. Nie ma szans na oszczędność, jeżeli uprzemy się na nie korzystanie z internetu. Przy stałych przychodach to tylko w ten sposób redukujemy straty do minimum. Naprawdę zastanawia mnie, czemu tak mało osób korzysta z takiej opcji wymiany.


Zgłoś ten post
Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 7 sty 2015, o 09:17 

Rejestracja: 18 lis 2014, o 11:19
Posty: 1
Wczesniej robiłem przelew do Polski w banku, po ich kursie. Teraz robie to samo z tym ,ze pieniądze wymieniam w intransfer24, bo kurs jest tam o niebo lepszy. Opłaca mi się to ,duzo zyskuje na tym :P


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 25 lis 2015, o 13:49 

Rejestracja: 25 lis 2015, o 13:17
Posty: 10
Lokalizacja: Mons
Warunki w internetowych kantorach bez przerwy się zmieniają ze względu na coraz większą konkurencję. Warto na bieżąco - przed dokonaniem przelewu posprawdzać kilka takich platform i wybrać najlepszą dla siebie. Toteż polecam nie przywiązywać się do takiego internetowego kantora.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 12 lut 2016, o 15:32 

Rejestracja: 12 lut 2016, o 15:18
Posty: 1
Również wymieniam przez internet - najprostszy i najszybszy sposób. Trzeba sprawdzać gdzie są najlepsze kursy. Ja obecnie korzystam z Intransfer24.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


Perfumy, Kosmetyki FM, Praca, SklepFM.com

Raj prezentow

cron




Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2009 - 2024 eBelgia.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone